O nás

“Jsme skupina inovativních advokátů, kteří sdílejí své prostory, předávají si navzájem své zkušenosti a společně získávají zakázky i klienty, na které bychom individuálně nedosáhli.“

Jurispace jsou:

o-nas

Prostory

Pro úspěšnou právní praxi a získávání zajímavých klientů je nezbytné mít reprezentativní prostory. A také dobré místo, kam za vámi klienti rádi a snadno dojedou.

To si spousta začínajících a sólo advokátů nemůže dovolit, ale společnými silami si takové prostory můžeme vytvořit snadno.

Máme sdílené prostory i privátní kanceláře. Máme velké i malé zasedačky, máme společenské i technické zázemí, o kterém se vám individuálně může jen zdát. Nebo by vás stálo velkou část vašich výdělků…

Lidé

Jsme kolektiv, který spolupracuje. Práce v Jurispace vám přináší výhody velké stabilní firmy, ale se zachováním vaší vlastní svobody. Přinášíme vzájemnou zastupitelnost v případě nemoci či dovolené.

Nabízíme pomoc při zakázkách, na které sami nestačíte. Společně využíváme asistentky i studenty pro administrativní i lehké právní úkony.

Zakázky

Jako sólo advokáti se obvykle dostanete pouze k jednotlivým zakázkám individuálních lidí, anebo k zastupování konkrétních sporů malých firem. A přitom víte, že klíčem k úspěchu advokátní kanceláře je zastupovat velkého klienta ve všech jeho právních potřebách. Jenže právo je velmi rozsáhlé a není možné v jednom člověku obsáhnout všechny jeho oblasti.

Tady přichází na pomoc spolupráce v Jurispace. Máte své zakázky a klienty, a můžete jim nabídnout i služby a specializace, které umí vaši kolegové. Díky tomu získáte větší a movitější klientelu, a také získáte více práce ve vaší specifické právní oblasti, od klientů jiných členů Jurispace.

Kolektiv Jurispace sestavujeme vědomě tak, abychom se navzájem doplňovali, nikoliv si konkurovali.

Zkušenosti

Úspěšné podnikání v advokacii není jen o znalosti práva. Je o marketingu, o prezentaci své vlastní osoby, je o dobrém time managementu, o účetnictví, o vašich řečnických a obchodních dovednostech… A nic z toho vás nenaučí na právnické fakultě.

V Jurispace si s tímto pomáháme. Sdělujeme si zkušenosti, učíme se jeden od druhého.

A navíc, stejně jako sdílíme prostory, sdílíme i svůj podpůrný personál. Máme dobrou grafičku, máme webového designéra, máme lidi na sociální sítě i experta na komunikaci. Už nemusíte hledat, budou vám k dispozici.

Jurispace je naprosto výjimečný

  • liJsme jediný takový koncept a prostor v ČR
  • liJsme nejsnazší cestou jak rozjet svou vlastní právní praxi
  • liJsme nejlepší cesta pro mimopražské právníky, jak mít bezpečné zázemí i klienty v Praze
  • liJsme způsob jak dělat praxi lépe, vydělat více a ještě ušetřit na nákladech

Hledáme advokáty s otevřeným myšlením

  • liLidi s chutí se dále rozvíjet a sdílet své zkušenosti s dalšími.
  • liLidi s pozitivním přístupem k moderním technologiím i novým způsobům práce.

Jste takoví? Napište nám a přijďte se mezi nás podívat.