Jak proběhl v Jurispace první workshop Ostrý start vlastní právní praxe?

Ve středu 24.5.2017 se v Jurispace uskutečnil první workshop na téma INOVACE V PRÁVNÍ PRAXI – Ostrý start vlastní advokátní praxe! Co je nezbytně nutné a čeho se vyvarovat?

V pořadí první workshop, který společnost JURISPACE pořádala, si kladl za cíl naučit advokáty zavést postupy a systémy, aby byla jejich právní praxe efektivnější a vydělávali více peněz za méně času. To vše na případové studii, kterou přednesla JUDr. Lucie Radkovičová, CEO a advokátka s 10 letou praxí a konzultantka na inovace v advokacii.

Tah organizátorů zvolit komorní počet účastníků se ukázal jako výborný krok, neboť v tomto rozsahu měl každý účastník prostor vyjádřit své potřeby, na které rovnou dostával řešení.

Účastníci akce se na případové studii například naučili, jakých 5 bodů je třeba promyslet před otevřením advokátní praxe, jaké systémy zavést a co naopak nedělat, jak a kde získat více klientů a v neposlední řadě na co myslet při tvorbě webu a čeho se vyvarovat.

Diskuze byla velmi živá. Přínosným se ukázal i mix advokátů, kdy zastoupeni byli jak kolegové, kteří teprve začínají, tak kolegové s již zavedenou právní praxí. Bylo vidět, že tito advokáti to se svou praxí myslí vážně a mají zájem o její neustále vylepšování.

Zájem a živá diskuze potvrdila, že know-how pro vedení advokátní praxe je v České republice skutečně zanedbané a potřebné. I to je důvod, proč se Jurispace rozhodlo v pořádání workshopů tohoto druhu pokračovat.

Máte zájem dozvědět se jakmile takový workshop vypíšeme? Napište nám!

Zakladatelka a CEO Jurispace s.r.o.
Advokátka se specializací na ICT právo pro vztahy v EU/non-EU. Pátým rokem vede vlastní advokátní kancelář. Autorka úspěšných DIY právních setů. Vede netradiční workshopy o právu ochrany dat a jak vést úspěšnou advokátní kancelář.

Další články, které by se vám mohly hodit