Jurispace: klid na práci a zároveň přísun kontaktů

JUDr. Eva Fialová, LLM, Ph.D. je samostatnou advokátkou a autorkou knihy Bezkontaktní čipy a soukromí. Eva po několikaletém působení v universitní sféře přešla do advokacie a od března působí v Jurispace. V Jurispace má samostatnou kancelář a za těch necelých 6 měsíců, co tu je, se hbitě pustila do spolupráce s dalšími kolegy Jurispace a udělala veliký pokrok. Přečtěte si jak se jí v Jurispace pracuje.

Evo, kde jste působila předtím než jste přišla do Jurispace?

Předtím jsem sdílela malou kancelář se starším kolegou. Už jsme se do ní oba nevešli a také si občas naše schůzky s klienty kolidovaly.

Jak vypadá vaše kancelář v Jurispace?

Mám vlastní kancelář, kde pracuji a taktéž přijímám klienty. Toto řešení mi vyhovuje, protože při práci oceňuji klid. V Jurispace si můžete vybrat plně zařízenou kancelář i kancelář nezařízenou. Mám ráda svůj nábytek, a tak když jsem si ho mohla vzít do Jurispace, volba byla jasná.

Měla jste na začátku nějaké obavy?

Ano. Měla jsem strach, zda budu zvládat každý měsíc platit kancelář. Velmi mi v tom pomohla úvodní schůzka v Jurispace a také zakázky, které se mi podařilo díky působení v Jurispace získat.

Proč jste šla Jurispace?

Do Jurispace jsem šla proto, že jsem potřebovala vlastní kancelář za přijatelnou cenu. Líbila se mi i poloha kanceláře, možnost parkování pro mě i moje klienty, kteří s ním v centru měli vždy problém, což často znamenalo, že se doba schůzky musela posouvat. V neposlední řadě jsou kanceláře reprezentativní a dělají na klienty dobrý dojem. Jsme ve vile, a přitom na metro Anděl to máme 5 minut.

Eva Fialová při práci. 

Jaké hlavní přínosy má Jurispace pro vás osobně?

V Jurispace mám hlavně vlastní pracovní prostor. Kanceláře zde mají i jiní mladí advokáti. Kdykoliv mám nějaké otázky ohledně vedení právní praxe, mohu se na ně obrátit a naopak. V Jurispace se pořádají pravidelné mastermind obědy a workshopy, kde se vedení právní praxe také probírá. Občas diskutujeme i o právních problémech. Pro samostatné advokáty, kteří se nemohou poradit s kolegy v kanceláři, jsou tyto odborné diskuze velkou výhodou.    

Co už nemusíte řešit, když jste Jurispace? V čem se vám ulevilo nejvíc?

Nemusím se starat o kancelář jako takovou. Nemusím řešit parkování, internet, úklid kanceláře, apod. Hlavně ale nemusím řešit, s kým se radit, když mám otázku ohledně vedení právní praxe samostatného advokáta.

Proč byste doporučila Jurispace i dalším advokátům?

Protože získáte nejen reprezentativní kancelář za dobou cenu, ale zapojíte se i do kolektivu mladých samostatných advokátů, kteří pravděpodobně řeší stejné problémy při vedení právní praxe jako Vy, nebo už pro sebe našli schůdné řešení, které vám může být inspirací. Na podnikání už nebudete sami.

Zaujal vás Jurispace? Objednejte si úvodní schůzku. Chcete na něco zeptat? Napište nám.

Zakladatelka a CEO Jurispace s.r.o.
Advokátka se specializací na ICT právo pro vztahy v EU/non-EU. Pátým rokem vede vlastní advokátní kancelář. Autorka úspěšných DIY právních setů. Vede netradiční workshopy o právu ochrany dat a jak vést úspěšnou advokátní kancelář.

Další články, které by se vám mohly hodit