Workshopy 2

Přidat popis. Specializuje se na  holistické řešení sporů a disharmonických situací včetně prevence jejich tvoření a jejich účinné eliminace. Na tomto workshopu se interaktivní formou naučíte jak dojednat win-win dohodu s lehkostí a konečně bez motýlků v briše.

Spory a jak jim předcházet

lektorka: Daniela Šenarová, advokátka, mediátorka a holistik v jedné osobě. Specializuje se na  holistické řešení sporů a disharmonických situací včetně prevence jejich tvoření a jejich účinné eliminace. Na tomto workshopu se interaktivní formou naučíte jak dojednat win-win dohodu s lehkostí a konečně bez motýlků v briše.

GDPR pro společenství bytových jednotek a bytová družstva 

lektorka: JUDr. Eva Fialová, LLM, PhD., advokátka se specializací na ochranu osobních údajů a právní poradenství společenstvím vlastníků a bytovým družstvům. Pomocí jedinečné metodiky, kterou vytvořila ve spolupráci s ISO techniky na bezpečnost informací, vás naučí, jak si sami uděláte analýzu a opatření a co si máte zařídit směrem ke členům a dodavatelům. Účinně vám poradí, nastaví procesy a bude vašim spolehlivým průvodcem!


CMR systém Streak pro advokáty

lektorka: JUDr. Lucie Radkovičová, advokátka pro ICT a ochranu know-how, zabývá se testováním aplikací v právním odvětví a využívá Streak ve své právní praxi.
CMR systém, neboli systém pro řízení vztahů s klienty, bývá právem považován za nejdůležitější systém advokátní kanceláře. Aplikace Streak je cloudový CMR systém pro GSuite. Na tomto workshopu se naučíte jak Streak nastavit a používat přímo pro Vaši právní praxi. Notebook s sebou. Vše prakticky. Cena 990 Kč.